Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

З 22.08 по 26.08.2016 працівниками відділу опрацьовано відомості, які надійшли від суб’єктів подання щодо 39 громадян. Також, опрацьована успішно інформація щодо виборців, яка була сформована автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою «Державний реєстр виборців».  Підготовлено  2 запити до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 17 виборцях. Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 3 виборцях. Проведено візуальний контроль в системі «Державний реєстр виборців» щодо 9 осіб, які зареєстровані на території Конотопської міської ради, інформація щодо них направлена для формування запиту з подальшим уточненням.

Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів реєстру.

Тому двері відділу ведення реєстру завжди відкриті для виборців з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09. Ми будемо раді будь-якій інформації, що дозволить покращити дані, що містяться в Державному реєстрі виборців.

Хочемо звернути особливу увагу громадян України, яким виповнилось 18 років. Як показує практика, ця категорія виборців є найчисленнішою в частині не включення до реєстру. Це пояснюється зміною місця проживання у зв’язку із навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи зареєстрований в соціальних мережах, тобто має доступ до мережі Інтернет.

На сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” за допомогою веб-сервісу “Особистий кабінет виборця” можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.(https://www.drv.gov.ua)

Отже, шановні виборці, не дивлячись на пору року, Державний реєстр виборців працює для вас завжди. Для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.