09082016045Майже щодня конотопські поліцейські виявляють громадян, які через пристрасть до наркотиків нехтують вимогами законодавства та вчиняють правопорушення

Днями, співробітники Конотопського відділу поліції отримали оперативну інформацію, що вдома 35-річного місцевого жителя можуть зберігатися наркотичні речовини. Отримавши відповідну санкцію на обшук приватного приміщення, поліцейські навідались до нього додому. В ході огляду інформація знайшла своє підтвердження – в одній з кімнат житла правоохоронці виявили та вилучили паперовий згорток з подрібленою речовиною рожевого кольору, ззовні схожою на амфетамін, та скляний стакан з нашаруванням білого кольору. Поліцейським чоловік пояснив, що наркотики виготовляв для власного вживання без мети збуту.

Ще одного раніше судимого 53-річного любителя «дурман зілля» полісмени затримали на залізничному вокалі. Під час особистого огляду чоловіка, в кармані його куртки полісмени виявили пакунок з подрібленою речовиною рослинного походження, ззовні схожою на коноплю. За словами затриманого, наркотичну речовину він знайшов на одній із станцій Південно-західної залізниці, коли чекав електропотяга, та вирішив залишити собі для власного вжитку.

Вилучене правоохоронці направили на експертизу. Наразі зазначені факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За кожним з них розпочато кримінальне провадження у відповідності з ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту), санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі.

09082016046DSCN0225

Сектор комунікації поліції Сумської області