29 серпня 2016 року, під головуванням міського голови Артема Семеніхіна, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міськоїvikonkom1 ради.

На засіданні були присутні 8 членів виконавчого комітету, керівники державних установ міста, керівники виконавчих органів міської ради та представники засобів масової інформації.

На засіданні було розглянуто основне питання: «Про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за підсумками І півріччя 2016 року», з якого доповіла Ніколаєнко Наталія Вікторівна, начальник відділу контролю міської ради.

Загалом на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 24 проекти рішень, які надійшли від виконавчих органів міської ради. Після розгляду питань були затверджені відповідні рішення.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради планується 26 вересня 2016 року.

vikonkom2