gl330 серпня в приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання містян відповідала секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева.

Впродовж години надійшло 6 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання щодо відсутності електропостачання по одній із вулиць міста, відсутності світла у під’їзді, упорядкування прибудинкової території після капітального ремонту каналізації, усунення наслідків після пориву каналізації та вивезення дерева, що впало. Також мешканців міста цікавили питання щодо забезпечення підручниками школярів до початку навчального року.

Загалом, кожне питання уважно вислухано і роз’яснено заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.