За участю заступника начальника УСЗН КМР Коненка С.М., завідувача сектору праці УСЗН КМР Ганзі О.А., першого заступника начальника управлінняk.l. ПФУ в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області Вощани Т.І., в.о. начальника управління економіки Шуранкової І.І., начальника відділу обліку страхувальників ВВД ФССНВ Воробей О.В., заступника начальника управління статистики в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області Гузєвої С.П, начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості Кавки Н.А., директора Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП Омельченко Т.П., головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці у Сумській області Романчук О.С., 31.08.2016 о 10:30 відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

На засідання запрошено 7 керівників  суб’єктів господарської діяльності (далі СГД), з’явилося 2 представники СГД, які надали інформацію щодо причини виплати заробітної плати найманим працівникам у розмірі нижче мінімальної, встановленої діючим законодавством та 1 СГД надав інформацію поштою.

Під час засідання, роботодавців проінформовано про законодавчі зміни (ст. 265 Кодексу законів про працю України) в частині посилення відповідальності за такі порушення законодавства про працю як використання найманої праці без оформлення трудових відносин, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичної роботи повний робочий час, порушення строків виплати заробітної плати, виплати заробітної плати не у повному обсязі, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

За результатами роботи робочої групи присутнім рекомендовано привести заробітну плату найманих осіб у відповідність з діючим трудовим законодавством щодо міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень в оплаті праці.