pol1

Конотопські поліцейські відкрили кримінальне провадження у відношенні раніше судимої 34-річної місцевої жительки. Жінка, скориставшись моментом, обікрала свого підпитого знайомого, поки той спав. Нині за скоєне їй загрожує черговий термін позбавлення волі.

До чергової частини відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 60-річний мешканець міста. Чоловік розповів, що вдень разом із знайомими відпочивав на дачі, при цьому вживав спиртні напої. Хильнувши зайвого, він заснув, тому навіть не пам’ятає як розійшлися гості. Коли ж прокинувся, виявив зникнення виробів із золота, електропилки та стільця.

Працівники поліції опитали свідків події та встановили, що до злочину може бути причетна раніше судима 34-річна знайома потерпілого. За словами свідків, того дня, після спільного застілля, жінка пішла з подвір’я останньою. До того ж, нещодавно вона «попалась» на крадіжці мобільного телефону, що належав потерпілому. Але чоловік її пробачив, і не став повідомляти до поліції.

pol2Поліцейські швидко розшукали підозрювану та доставили до відділку поліції. Жінка у всьому зізналась і пояснила, що на злочин пішла через скрутне матеріальне становище.

За словами підозрюваної, вона вирішила обікрасти нетверезого причтеля, коли побачила, той пішов до будинку спати. Затим, дочекавшись, коли всі інші гості розійдуться, винесла з оселі заявника електропилу та стілець. До того ж, ще й зняла з шиї потерпілого золотий хрестик і ладанку. Інструмент та золото вона за першої ж нагоди здала до ломбарду за 2 150 гривень, а стілець вирішила залишити собі. Отримані у такий спосіб гроші витратила на власні потреби.

Наразі все викрадене повернуто власнику. За цим фактом слідчими поліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінально кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі.

Сектор комунікації поліції Сумської області