6 вересня Конотоп святкує День міста та 73-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників. 14141897_670832456417950_6516280135461269679_n

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято, улюблене і шановане всіма конотопцями. Його святкує кожен, хто вважає наше місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія.

Ми любимо Конотоп, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

konotop_01Шановні конотопці! Від щирого серця вітаю вас із Днем міста! Бажаю щоб наше улюблене місто зростало та процвітало! Щоб щастя, любов і достаток жили на кожній його вулиці, в кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

У цей день окремо хочеться подякувати ветеранам, що перемогли в тій війні, а потім відбудували зруйноване місто. Пам’ять про ваші героїчні справи назавжди залишиться з нами.

Зі святом! З Днем народження, Конотоп!

З повагою, міський голова

АРТЕМ СЕМЕНІХІН