inva1Такий захід до Дня міста для конотопців подарували люди з обмеженими фізичними можливостями, але з надможливостями сили духу. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють непохитну віру в життя. Ці люди не схилили голову перед труднощами і вже ніколи її не схилять, не стали скаржитися на долю, а навпаки – кинули їй виклик.

Організувати захід ініціативним, небайдужим та енергійним конотопцям допомогли Інна Панченко, завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики, спільно з МЦФЗН «Спорт для всіх» на чолі з Ковратовським Віталієм Миколайовичем та Євдоченко Сергієм Михайловичем – завідувачем сектору фізичної культури та спорту.

Без доброти у серці тяжко допомагати людям, тяжко обіймати керівні посади. Тягар влади ніколи не був легким. Тримати руку на пульсі подій і завжди вчасно діяти може той, хто зі справжньою любов’ю ставиться до своєї землі і людей, які на ній проживають. Міський голова Артем Семеніхін завжди підтримує всі громадські ініціативи, оперативно на них реагує та всіляко сприяє їх втіленню в життя.

Мужність, стійкість і вміння радіти життю людей з обмеженими фізичними можливостями викликають повагу і захоплення. Дивовижний досвід inva2подолання труднощів, який вони демонструють, свідчить про їх незламну силу духу. Як зауважила одна з активістів на візочках, Олена Лєбєдєва: «Ми маємо об’єднатися, згуртуватися для того, щоб бути дієвими і почутими. Адже спільними зусиллями ми зможемо здолати нездоланне,  покращити і полегшити  наше буденне життя».

Добрі справи завжди знаходять відгук у серцях тих, на кого вони спрямовані. Існують люди, які постійно претендують на роль янголів, адже час від часу їм доводиться виконувати їх обов’язки. Саме від них значною мірою залежить добробут суспільства. Роль благодійників часто виконують наші депутати. У цей день вшанували інвалідів своєю присутністю депутат Сумської обласної ради Микола Биркун, депутати міської ради Юрій Марченко, Сергій Тягній, Інна Пащенко, Євген Кондратьєв, Віталій Бібик, командир громадського формування «Конотопська сотня народної Самооборони», член виконавчого комітету Конотопської міської ради  Олег Жуков. Всі вони перейнялися проблемами особливої категорії людей, нагородили їх своєю увагою, розумінням та сприйняттям. А вже найближчим часом у сесійній залі, та й поза нею, приступлять до вирішення надважливих соціальних питань, спрямованих на покращення буденного життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

Максимально відчути себе потрібними та повноцінними учасникам змагань  допомагали студенти Конотопського медичного училища зі своїм викладачем Сосненко В.М. , громадський активіст Оксана Добрянська, територіальний центр Конотопської міської ради на чолі зі Стрижаком С.П. Музичні вітання присутнім дарували учні дитячої  музичної школи №2 Черненко Олександра та Шевченко Альона.

inva3Щире серце, впевнений погляд у завтрашній день, найдорожчі, найрідніші, небайдужі люди освітлюють наш шлях до майбутнього. І ніщо не може нас зламати, ані ворог, ані хвороба, бо ми гордий і сильний народ, МИ – УКРАЇНЦІ!