a5ACFRsZ9QEНапередодні Дня міста, 4 вересня, на центральній площі міста відбувся грандіозний рок-фестиваль «Важка ділянка – Говори Українською», який було проведено у рамках реалізації проекту «Говори Українською», який реалізовувала громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини» за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

У ньому взяли участь рок-гурти не лише з м. Конотопа, а й з усієї України.  Радували гостей фестивалю такі гурти, як: «Wrong  Habit» (м. Конотоп),  «Broadcast of sinners» (м. Конотоп),  «Six month later» (м. Шостка), «Новий День» (м. Конотоп), «Проти течії» (м. Кропивницький),  «Залізний хрест» (м. Львів), «Моноліт» (м. Шостка), «Фіолет» (м. Луцьк).

Протягом всього концерту на площі панувала дружня, радісна атмосфера, глядачі постійно аплодували та підспівували зіркам сцени, активно підтримували їх,  голосними вигуками зустрічали кожен новий гурт, довго скандували їх назви, а декого навіть викликали заспівати на біс.

Проведення заходу на такому рівні стало можливим завдяки особистій підтримці міського голови міста Конотопа Артема Семеніхіна.

Організатори, учасники та глядачі висловлюють подяку Артему Юрійовичу за його небайдужість до молодіжних проектів, діяльності громадських організацій та культурного життя міста.

«Безмежно велике “ДЯКУЮ” висловлюємо всім, хто слухав нас, хто відривався разом з нами, хто надавав свою допомогу, хто ставився з порозумінням до невеликих помилок в організації, адже «Новий День» є одним з організаторів, а також стейджменами фестивальної сцени. Дякуємо всім, хто допоміг фінансово фестивалю. Дякуємо слухачам, які з нами фотографувались хвилин 30 після виступу. Ми отримали величезне задоволення під час свого виступу. Емоції й досі нас переповнюють, ми раді, що долучилися до такого грандіозного «фесту», дякуємо всім хто доторкнувся до його організації та проведення», – ділиться враженнями фронтменьт гурту «Новий День» Євгеній Штранін.

«Фестиваль «Важка ділянка» відбувається вже 8 років, однак цього року він вийшов на новий рівень, ми довго мріяли про такий формат – «Оpen dE7qjwufwmoair», і, як нам здається, у нас все вдалося, атмосфера була неймовірна, гурти зі сцени дарували глядачам не лише виступи, а й частинку своєї душі, за що отримували від містян шквал оплесків та неймовірних емоцій. Звичайно ж, у зв’язку з новим рівнем фестивалю додалося й багато організаційних питань, однак коли він вже почався, то вся втома відійшла на другий план. Я особисто та, мабуть, уся команда організаторів отримали величезне задоволення від заходу. Тож чекайте наступного року ще масштабніший фестиваль «Важка ділянка ІX», – зазначив Ігор Коломійченко, організатор фестивалю,  його звукорежисер та ідейний натхненник заходу.

Організаторами  фестивалю стала Громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», відділ у справах молоді та спорту, відділ культури і туризму Конотопської міської ради, Політехнічний технікум КІСумДУ та Конотопський Інститут СумДУ.

Допомагали в його проведенні: відділ освіти конотопської міської ради, міський  центр культури і дозвілля «Кінотеатр Мир», міські будинки культури «Зоряний» та «Сучасник», центр дитячої та юнацької творчості, благодійний фонд «Відень», КП «Флора», міжнародний благодійний фонд «Крила Надії», компанія «Зурбаган».

Також особисту вдячність висловлюємо депутатам Конотопської міської ради, які допогли фінансово у проведенні даного заходу, а саме: Бібику Віталію Володимировичу, Ульянченко Оксані Федорівні, Демесі Наталії Іванівні, Льовшин Наталії Олександрівні, Багрянцевій Олені Юріївні, Клименку Івану Григоровичу, Кондратьєву Євгену Олексійовичу, Паламарчук Тамарі Михайлівні, Пащенко Інні Анатоліївні, Гланцу Віталію Аркадійовичу, Марченку Юрію Миколайовичу,  Євсейчику Сергію Леонідовичу, Талалі Сергію Миколайовичу, Могиленку Павлу Арвитовичу, Яременку Володимиру  Романовичу.

У рамках концерту відбувався збір коштів на лікування вихованцям міжнародного фонду «Крила Надії». Загалом  було зібрано  688 грн., що будуть передані на лікування Ірині Загорній та Марії Лопатіній.

«Я дуже вдячна молоді нашого міста за їх ініціативність та небайдужість, адже лише завдяки громадським активістам відбувся рок-фестиваль. Я б хотіла подякувати Ігорю Коломійченку, Євгенію Штраніну, рок-гуртам «Новий День» та «Моноліт», які організували справжнє свято року у нашому місті. Хлопці не спали кілька діб, самовіддано працювали, вклали в цей фестиваль всю свою душу та серце, вони великі молодці та фанати своєї справи. Дякую всім службам та управлінням, що допомагали молоді у проведенні фестивалю, адже тільки разом всі ми змогли влаштувати такий масштабний захід для мешканців нашого міста. Хлопці, наснаги Вам, щоб і в подальшому ваші ідеї та проекти були спрямовані на урізноманітнення культурного життя конотопців, розвиток нашого рідного міста»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

eNZJPZlAxbE