24 вересня відбулася чергова 56 сесія Конотопської міської ради п’ятого скликання, на якій було розглянуто 22 питання. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів міської ради, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, керівники підприємств ЖКГ міста, представники засобів масової інформації.

Попередньо  депутати обговорили питання, включені до порядку денного сесії, на засіданнях профільних комісій та загальних зборах  депутатів.

Основне  питання, яке було розглянуто в ході роботи сесії – «Про стан організації підготовки підприємств житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років». Депутати проаналізували доповідь заступника міського голови  Губенко Н.С. з даного питання та обговорили готовність міста до початку опалювального сезону. Головні проблеми, на які було звернуто увагу під час обговорення депутатами – стан розрахунків по заборгованості за минулий опалювальний сезон, оформлення субсидій жителями міста, покращення якості питної води в мікрорайоні «Порт». У рамках підготовки до опалювального сезону депутатами було схвалено програму оснащення комунальних котелень засобами обліку газу.

Також було розглянуто та схвалено ряд інших важливих питань для життєдіяльності міста.