muzЗ 4 по 6 вересня 2016 року у нашому місті відбулось урочисте відзначення Дня міста, 379-ї річниці від дня заснування Конотопа та 73-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Активно до святкування ювілею долучились і творчі колективи та окремі виконавці закладів культури та позашкільних навчальних закладів міста.

Зокрема, 5 вересня о 15.00 за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, учасників терористичної операції на сході країни, місцевих осередків політичних партій, діячів науки та культури проведено урочисте підведення підсумків за 2016 рік «Осіннє золото» з врученням почесних відзнак мешканцям міста, які здійснили вагомий внесок у розвиток міста.
Цього ж дня о 20.00 на території музею-садиби генерала М.І.Драгомирова вперше відбулось проведення інтерактивного заходу «Ніч у музеї». Захід відвідав міський голова Артем Семеніхін, представники органів місцевої влади, учні навчальних закладів, мешканці та гості міста. Зустрічали присутніх господар садиби генерал Михайло Драгомиров та чарівні фрейліни, які розповіли відвідувачам багато цікавих фактів з історії родини Драгомирових. Відвідувачі заходу поринули у таємничу атмосферу ХІХ сторіччя. На завершення зустрічі гості генерала були запрошені на чаювання зі смаколиками.
6 вересня о 10.00 на меморіалі Вічної Слави присутні де згадали героїв, які загинули за визволення нашого міста від нацистських загарбників та за незалежність нашої держави. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та символічно випустили у небо «голубів миру».
На Музеї авіації відбулось проведення свята «Крила Конотопу», з експонуванням військових форм, транспортних засобів часів Другої світової війни, виробів та робіт народних майстрів.
О 13.00 на площі Миру біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось проведення концертної програми народного хорового колективу ветеранів війни та праці міського будинку культури «Зоряний» (керівник – Олена Колесник), о 15.00 для мешканців міста біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів та виконавців міста, а вже о 16.30 подарував всім присутнім чудовий настрій виступ вокально-хореографічного гурту «КОZАКИ» (м.Київ).

muz1muz2muz3