На центральній площі міста з ініціативи відділу у справах молоді та спорту відбулось справжнє свято електронної музики, у ході якого місцеві ді-джеї LOwRBSRkcxQрадували присутніх своїми танцювальними треками.

Свою майстерність демонстрували Dj «Intro», Dj «Cooper», Dj «Fultonixx»,  Dj «Lis», Dj «GroSa»,  Dj «Life».

Спочатку захід планувався до 22.00, але у ході його проведення, поспілкувавшись з молоддю, міський голова Артем Юрійович Семеніхін дав доручення продовжити свято до 24.00. Звісно ж,  Dj  залюбки його виконали, NwDCqNbMHn8адже кожен з них був дуже радий продемонструвати свою майстерність якнайдовше.

Отож до пізнього вечора площа була вщент заповнена задоволеними конотопцями, які святкували День народження рідного міста під чудовий музичний супровід.

«Цьогоріч це вже другий фестиваль електронної музики у нашому місті. І мешканцям, а особливо молоді, цей захід дуже подобається, адже щоразу він залучає до себе силу-силенну народу. Цього разу за його проведення взялись вже досвідчені  організатори міських дискотек: Микола Борко та Валентин Тоценко, тож вже на початку планування заходу мені вже було зрозуміло, що він відбудеться на найвищому рівні, адже хлопці мають достатній досвід, щоб організувати феєричне свято. До того ж, МС заходу був Юрій Малиновський, який надзвичайно тонко відчуває настрій людей та вловлює у потрібну мить, що саме їм потрібно просто зараз», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Про те, що свято відбулося на вищому рівні, свідчать позитивні відгуки від його учасників, та доказом цього є те, що до самого його закінчення людей на площі було дуже багато, отже їм все сподобалося.