kДержавний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

Станом на 08.09.2016 року в місті обліковувався 65035 виборців, які мають право голосу.

Починаючи з 1 січня 2016 року видано 334 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 6784 виборців. З метою уточнення даних підготовлено 50 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно 491 виборця. Працівниками відділу  розглянуто 7 звернень виборців щодо включення до реєстру та внесення змін, 18 запитів від державної міграційної служби та 2 запити від виборців.

На виконання постанови  Центральної виборчої комісії від 17.02.2016  №55 «Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади» та відповідного звернення сектору реєстрації Конотопської міської ради відділом ведення Державного реєстру виборців підготовлено та передано відомості Державного реєстру виборців про громадян України, які зареєстровані в межах Конотопської міської ради, для створення реєстру територіальної громади сектору реєстрації Конотопської міської ради.

Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів реєстру.

Тому двері відділу ведення реєстру завжди відкриті для виборців з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09. Ми будемо раді будь-якій інформації, що дозволить покращити дані, що містяться в Державному реєстрі виборців.