9 вересня у Конотопі відбувся легкоатлетичний пробіг з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні. big

Усі охочі могли себе спробувати на дистанції від зупинки громадського транспорту «Лісового» до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Ті, для кого біг – це звичка, з легкістю подолали цю відстань, а тому, хто все ж вирішив спробувати свої сили, трохи заважало важке дихання та біль у ногах. Хтось швидше, а хтось повільніше, але до фінішу дісталися всі. А це і міський центр «Спорт для всіх», і представники навчальних закладів міста, ДЮСШ М.Маміашвілі, закладів культури, медицини, управлінь та відділів міської ради, а також міські депутати. На рівні звичайних містян у пробігу взяли участь учасники та призери міжнародних змагань з різних видів спорту. Усі вони наочно демонструють, що заняття фізичною культурою і спортом – це легко, весело, здорово, а головне – корисно.

Організаторами проекту виступила молодіжна студентська організація «Новий час», що у такий спосіб пропагує здоровий спосіб життя як серед молоді, так і серед людей поважного віку. Цей легкоатлетичний пробіг – це спосіб показати, що почати займатися спортом можна будь-коли хоча б з маленької пробіжки, і для цього не потрібні особливі умови, а потрібно одне – бажання.

big1