bib1З метою підвищення читацької активності юних конотопчан та в рамках програми Мистецьких вихідних, започаткованих міським головою Артемом Семеніхіним та відділом культури і туризму міської ради, 10 вересня 2016 року для дітей мікрорайону «Житломасив» працівниками централізованої бібліотечної системи було проведено бібліопікнік «Веселися, грай та книжки читай».

Разом з бібліотекарями центральної дитячої бібліотеки та міської бібліотеки для дітей школярі відправились в захоплюючу подорож по сторінкам улюблених книг, ознайомились з яскравими дитячими журналами, прийняли участь в літературно-розважальних конкурсах. Користувачам запропонували різноманітні книжкові «частування»: «Скринька казок», «Казкова плутанина», «Смакота», «Відгадай мелодію», «Принцеса на горошині», літературно-спортивна ігротека «Книга! Спорт! Гра! Ура!» тощо.
У грі «З героями казок по статтям Конвенції про права дитини» користувачі активно проявили себе, відповідаючи на запитання правової тематики. Літературно-спортивна ігротека «Книга! Спорт! Гра! Ура!» дала дітям заряд бадьорості та допомогла проявити творчі і фізичні здібності. Емоції переповнювали юних учасників у іграх «Грай і думай», «Чарівні кулі», «Влучно в ціль», «Естафета звичайна», «Хто швидше», «М’яч у повітрі»…
Учасники заходу зрозуміли, що саме бібліотека може допомогти дітям корисно провести час з книгою та гарно повеселитися. Захід пройшов у захоплюючій емоційній атмосфері. Діти були задоволені і ласували солодкими подарунками. А коли діти посміхаються, значить вони щасливі.
Висловлюємо слова вдячності за допомогу у проведенні заходу і підтримку депутату Конотопської міської ради Наталії Демесі.

bib2bib3