10 вересня на відкритому повітрі біля МЦКіД Кінотеатр «Мир» з ініціативи відділу у справах молоді та спорту, за підтримки міського голови Артема 20160910_165109Семеніхіна відбувся турнір з кіберспорту у дисципліні «World of Tanks». У змаганнях взяли участь 4 команди з нашого місцта, а саме: команда «ЕNEMI», «SkyNet», «Жолторотики» і команда «Бабушкины пирожки».

Команди змагалися по коловій системі, тобто кожна команда змагалася з кожною. За результатами матчу третє місце у турнірній таблиці посіла команда «Жолторотики», друге – «ЕNEMI», а перше – «Бабушкины пирожки», які здобули кубок змагань та цінні подарунки.

«Кіберспортивні змагання набувають неабиякої популярності в світі, тисячі глядачів спостерігають за змаганнями з різноманітних дисциплін. Змагання такого рівня приваблюють  спонсорів, адже це не лише комп’ютерні забави, це ще незабутнє шоу. Я дуже радий, що наше місто долучається до проведення такого роду заходів та сподіваюся на подальший розвиток кіберспорту у Конотопі», –  зазначив капітан команди  «ЕNEMI», один з організаторів турніру Роман Дряпко.

Спонсором змагання з кіберспортивного змагання у дисципліні «Word of Тank» виступила фірма «КомпМастер», що здійснює ремонт, налаштування та обслуговування будь-якої комп’ютерної техніки, та надала фінансову підтримку для їх проведення.

Проведення заходу стало можливим завдяки технічної підтримки телерадіокомпанії «Зурбаган» (кабельне телебачення та високошвидкісний інтернет).

Тож дякуємо учасникам та організаторам змагань за прекрасну можливість показати свої вміння та позмагатися за титул кращої команди з «World of Тanks».

20160910_16512020160910_210827ocfKCPIVjxo