IMG_20160906_062643У гості до Конотопа на відзначення Дня міста завітала офіційна делегація з міста побратима Красногорівки, у складі голови військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка, представників галузі житлово-комунального господарства м. Красногорівка та працівників ВЦА.

У ході візиту делегація взяла участь у офіційних заходах з нагоди відзначення Дня міста. та провела низку зустрічей з міським головою                     м. Конотопа Артемом Семеніхіним, у ході яких було сплановано багато нових спільних проектів та заходів.

У ході мітингу на Меморіалі Слави голова ВЦА м. Красногорівка Олег Ливанчук у своєму виступі привітав конотопців зі святом, подякував за підтримку, яку наші містяни надають місту побратиму, та побажав всім нам мирного неба над головою та єдності, завдяки якій ми зможемо побудувати сильну та незалежну державу.

Також під час візиту гості відвідали міські музеї, особливо їх вразив музей авіації, та рівень проведення екскурсії. До того ж можливість посидіти у вертольотах, спробувати їх у керуванні неабияк підняла настрій гостям нашого міста.

Були присутніми гості з м. Красногорівка на початку проекту ГО «Новий час», що вони виграла у міському конкурсі проектів,  що має назву «Алея співдружності студентів». У ході чого прийняли участь у прес конференції з нагоди початку реалізації проекту, та долучилися до відкриття самої алеї, де поки що стоять 2 лавочки, що символізують міста Львів та Конотоп, однак лунала й обіцянка про те що скоро там з’явиться й лавочка міста Красногорівка, що також свідчитиме про дружні стосунки між нашими містами.

Представники м. Красногорівка відвідали новий пологовий будинок, що нещодавно було відкрито у нашому місті, детально ознайомилися з його IMG_20160906_081806облаштуванням, побували у надсучасних пологових залах та кімнатах для породіль, були приємно вражені обладнанням, яким заповнені  кабінети відділення, та рівнем обслуговування, що мають мешканці нашого міста та району.

Після детальної екскурсії об’єктами галузі ЖКГ нашого міста гості були приємно вражені та неодноразово зазначали, що місто прибране надзвичайно ретельно, скрізь викошена трава, побілені бордюри, й Конотоп загалом має охайний та доглянутий вигляд, що справляє приємне враження на його гостей.

Також гості встигли долучитися до проведення прямого ефіру на міському телеканалі КСТ. Тут вони поділилися своїми враженнями від візиту до нашого міста, відповіли на питання конотопців, що телефонували до студії, розповіли про ситуацію у Красногорівці, поділилися сподіваннями та надіями на найближче майбутнє.

IMG_20160906_173230Сподіваймося, що делегації з міста побратима  Красногорівка ще не раз завітають до нашого міста, де ми зможемо гостинно їх прийняти та показати наскільки доброзичливі мешканці нашого міста. Адже кожен такий візит несе за собою поглиблення співпраці між містами, дає початок новим спільним починанням та проектам. Тільки разом ми зможемо вистояти та захистити територіальну цілісність та незалежність нашої держави.