9 вересня до Дня фізичної культури та спорту спільно з молодіжною організацією студентів «Новий час» у рамках початку реалізації соціального fu_4cn8HwDIпроекту підвищення життєвої компетентності підлітків м.Конотопа «Здоровий вибір» відбувся легкоатлетичний пробіг. Цей проект МОС «Новий час» було виграно на першому міському конкурсі проектів, що було організовано з ініціативи міського голови А.Ю. Семеніхіна.

До пробігу приєдналися спортсмени та тренери ДЮСШ М.Маміашвілі, місцевого центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх», учні загальноосвітніх навчальних закладів міста (ЗОШ №3, ЗОШ №5, ЗОШ №9, ЗОШ №7, ЗОШ№10, ЗОШ №11, СШ №12, ЗОШ №13, ЗОШ №14, Підлепенська ЗОШ №15, НВК ДНЗ-ЗОШ І ступеня), вихованці професійно-технічних навчальних закладів (ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище», «Конотопський професійний ліцей»), студенти вищих навчальних закладів міста (ПТКІСумДУ та КІСумДУ), колективи Конотопської дитячої музичної школи №1 та №2, Міського будинку культури «Зоряний», трудові колективи міста (КРЕП «Центральний», «Сім вітрів», «Південний»; колектив «Водоканалу», краєзнавчого музею ім.ак.Лазаревського, Конотопського виправного центру №130, представники лікарні міста, колектив «Приват Банку» у місті Конотопі, Пенсійного фонду, Управління соціального захисту населення, Конотопське МБТІ, колектив заводу «Мотордеталь»), представники депутатського корпусу та різних структурних підрозділів Конотопської міської ради та виконавчого комітету Конотопської міської ради, представники міських засобів масової інформації. Загальна кількість учасників легкоатлетичного пробігу близько 600 осіб!

Оскільки захід не мав на меті виявити кращих легкоатлетів, то кожен з учасників став переможцем, для когось перемога була у подоланні дистанції, хтось побив власний рекорд, але всі безпосередньо долучились до підтримки здорового способу життя.

Легкоатлетичний пробіг проходив з метою популяризації здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом усіх верств населення, підвищення спортивної активності молоді та для покращення здоров’я нації. Адже в умовах сьогодення неабияку роль грає не лише сила духу, а й фізична загартованість підростаючого покоління.

«В умовах поширення ІТ технологій коли більшість населення перебуває вдома за своїми комп’ютерами  дуже важливо  знаходити час для занять спортом, тим паче так званих кардіо-тренувань, які дуже важливі для людей із сидячим способом життя», – зазначив головний спеціаліст сектору з фізичної культури та спорту відділу міської ради у справах молоді та спорту Пасічніченко В.Ю.

Відділ міської ради у справах молоді та спорту висловлює вдячність ДЮСШ М.Маміашвілі, МЦФЗН «Спорт для всіх» та молодіжній організації студентів «Новий час» за допомогу при організації та проведенні легкоатлетичного пробігу.