TESk-EQY-icУ рамках реалізації проекту «Нові бюджети – нові принципи» для активістів районів Сумської області ГО «Бюро аналізу політики» розпочала проводити цикл тренінгів на тему «Аналіз та моніторинг бюджетів. Принципи місцевої бюджетної політики».

7-8 вересня 2016 року у м.Конотоп у приміщенні ПТ КІ Сум ДУ відбувся дводенний тренінг,  учасниками якого стали активісти з різних організацій та установ міста, а саме: МБК «Сучасник», СШ №2, БФ «Серця любові», дитяча школа мистецтв, краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського, Конотопське медичне училище, станція юних натуралістів, ПТ КІ СумДУ, Конотопська міська рада.

Тренінги були покликані підвищити ефективність наповнення і впровадження бюджетів Сумщини шляхом створення експертного середовища та його спроможності, дослідити/проаналізувати дохідну частину міського бюджету та його видаткову частину.

У ході проведення тренінгу усі бажаючі ставили запитання, що їх цікавили, та обговорювали свої пропозиції щодо удосконалення того чи іншого бюджетного питання. По завершенню тренінгу його учасники набули нових знань щодо бюджетного процесу в м.Конотопі та Сумській області та удосконалили свої знання щодо формування бюджету, його дохідної та видаткової частин.

«Підвищення рівня обізнаності мешканців нашого міста є надзвичайно важливим, до того ж у бюджетній сфері, адже на цьому повинен розумітися кожен свідомий громадянин. Тож проведення подібних тренінгів є, так би мовити, «на часі», тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб вони частіше відбувалися у нашому місті», – зазначила Ольга Олегівна Качура, начальник відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.ublF9p2VTqw