Працівники поліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 27-річну жительку району. Під час гостин у кращої подруги, жінка поцупила золоті 73da005b9bвироби, що належали потерпілій. Пояснила свій вчинок просто: необхідні були гроші.

До чергової частини відділу поліції із заявою про крадіжку звернулась 23-річна жителька району. Дівчина розповіла, що ввечері, виявила відсутність золотих прикрас, котрі зберігались у одній із кімнат будинку. За словами заявниці, вона весь день знаходилась вдома та жодних сторонніх осіб у її помешканні не було. Тож, навіть гадки не має хто б міг забрати її коштовності.

Працівники поліції провели перевірку та встановили, що до загадкового зникнення майна причетна 27-річна кума потерпілої, яка напередодні в неї гостювала. Як з’ясувалося, підозрювана побачила, як дівчина зняла із себе золоті вироби та поклала їх у дерев’яну шкатулку. Тільки-но подруга відволіклася у справах і вийшла з будинку, жінка забрала золото та сховала собі в карман. Наступного дня викрадене майно здала до ломбарду за 1000 гривень. Отримані в такий спосіб гроші витратила на власні потреби.

Сьогодні горе-крадійка щиро розкаюється у скоєному та звинувачує у всьому  скрутне матеріальне становище. Бо розуміє, що крім зіпсованих стосунків з подругою їй загрожує ще й кримінальна відповідальність.

За цим фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає покарання від чималого штрафу до трьох років позбавлення волі.

Сектор комунікації поліції Сумської області