Місто Конотоп має багату самобутню, давню історію та традиції, що увібрали в себе долі багатьох поколінь українців. Гортаючи сторінки славетної2 історії, ми згадуємо минуле, пам’ятаємо всіх, хто прославив Конотоп ратними, трудовими подвигами, а також вніс свій вклад у науку, культуру та мистецтво.

Сьогодні Конотоп – один із найбільш промислових центрів Сумщини, потужній залізничний вузол зі значним економічним потенціалом та розвиненою транспортною інфраструктурою.

22 вересня відбулося урочисте відкриття виставки-ярмарку «Конотопська сотня – 2016». Виставка вже давно перетворилася на відомий захід, який відкриває для усіх унікальну можливість продемонструвати свої успіхи та ознайомитися з досягненнями інших, розширити коло ділових контактів та домовитися про майбутнє співробітництво.

З кожним роком виставка-ярмарок стає все популярнішою. Збільшується кількість її експонентів, розширюється географія учасників, зростає зацікавленість відвідувачів.

Приємно відзначити, що багатогалузева універсальна виставка-ярмарок стала щорічною подією для усього регіону, подією, на яку чекають, до якої готуються.

5Урочисто відкриваючи виставку-ярмарок «Конотопська сотня – 2016», міський голова Артем Семеніхін побажав всім вдалого ярмаркування.

Традиційно ярмарок насичений не лише різними товарами, а й широкою культурно-розважальною програмою. Усі бажаючі мають змогу ознайомитись із діяльністю волонтерського руху Конотопщини та, звичайно ж, покуштувати справжній козацький куліш за родинними рецептами. Тут також можна подивитись виставки, концерти, взяти участь у майстер-класах.

То ж на ярмарку кожен знайде собі щось до вподоби.

Виставка  триватиме 4 дні, тож запрошуємо всіх відвідати виставку-ярмарок «Конотопська сотня – 2016», придбати різноманітні товари та взяти участь у культурно-розважальних заходах.

34