Здається не так вже і давно, протокольним рішенням Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2008 року №9 Службі розпорядника Державного реєстру виборців було доручено забезпечити розробку програмних засобів АІТС ДРВ, а Постановою Центральної виборчої комісії від 29 вересня 2009 року №137 автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система «Державний реєстр виборців» введена в постійну (промислову) експлуатацію.

Отже, автоматизована система функціонує на рівні Держави вже рік. За цей час у кожній адміністративно-територіальній одиниці, тобто в кожній міській раді та райдержадміністрації створено відділ ведення Державного реєстру виборців. Тобто 755 відділів по свій України, які почали свою роботу майже з нуля, адже якість списків виборців, що лягли в основу майбутнього Реєстру, була, м’яко кажучи, недосконала. Забезпечено було функціонування ліній зв’язку, отримано техніку, з кожним днем вдосконалювалась робота програмного забезпечення, формувався певний досвід у кадрового складу. Автоматизована система та колектив пройшли випробовування Президентськими виборами 2010 року та виконали поставлені задачі, хоча це не завжди було легко – деякі питання щодо роботи не були виписані на законодавчому рівні, проте за рік ситуація покращувалась і на даний момент, можна сказати, що система обліку виборців працює стабільно та розвивається, змінюючись на краще. Підбиваючи підсумки першого року промислової експлуатації на рівні нашого міста, хотілося б подякувати, по-перше, виборцям, які були активні, і допомагали та продовжують допомагають виправляти неточності, які ще, на жаль, мають місце в державному реєстрі. Протягом поточного року до відділу вже звернулось 730 громадян із письмовими заявами, тобто заклик разом зробити Реєстр кращим знайшов відгук, сподіваємось на конструктивну співпрацю і в подальшому.  Знайшли себе в співпраці з відділом Державного реєстру виборців і заклади, установи та організації, що надають відомості щоквартальних поновлень, відповідають на запити відділу.  Протягом поточного року за ініціативи відділу за допомогою відповідних служб було уточнено інформацію про 11037осіб. Звичайно, в процесі роботи виникають певні питання, тому що електронний облік громадян – справа нова, проте є порозуміння і співпраця – а це запорука успіху.

Зважаючи на підготовку до виборів до місцевих органів влади звертаємось до кожного виборця: перевірте свої персональні дані для усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців!

         При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а в разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Наша адреса: м.Конотоп, пр.Миру,8, кабінет №305, тел. 6-55-96, 6-55-09.