divЗ 22 по 25 вересня 2016 року діяла виставка-ярмарок «Конотопська сотня – 2016». З кожним роком виставка-ярмарок у нашому місті стає все популярнішою. Збільшується кількість зацікавлених відвідувачів, зростає кількість різноманітних товарів, розширюється географія учасників.

У рамках проведення виставки-ярмарок «Конотопська сотня – 2016», 24 вересня об 11.00 було проведено молодіжну акцію «Зроби прапор власноруч». Молодіжний актив міста спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту запрошували гостей ярмарку власноруч зробити прапор України з необхідного матеріалу та всілякої їм у цьому допомагали.
«Дуже приємно було допомагати дітлахам та дорослим, котрі з задоволенням робили власноруч прапорці. Для розвитку у молодого покоління патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності і любові до Батьківщини надзвичайно необхідне проведення таких заходів. Та все ж приємно відзначити й те, що молодь нашого міста дійсно є патріотами нашої країни», – зазначила студентка ПТКІ СумДУ Карга Неля.