Конотопські поліцейські спільно зі співробітниками кримінально-виконавчої інспекції та ветеранами МВС провели екскурсію по музеюpol правоохоронних органів для учнів 10-11 класів загальноосвітньої школи №12 м. Конотоп.
В рамках вивчення навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» учні 10-11 класів загальноосвітньої школи №12 завітали на екскурсію до музею правоохоронних органів Конотопщини.
Під час якої не лише переглянули виставлені експонати, архівні документи та атрибути форменого одягу, а й дізнались про героїчні вчинки як колишніх правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків, так і нинішніх поліцейських, котрі несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.
В ході екскурсії слухачі ставили багато запитань, на які з задоволенням відповідав голова Громадської організації «Конотопських пенсіонерів та ветеранів правоохоронних органів», він же – засновник і організатор музею, Володимир Кича.
До бесіди долучився й виконуючий обов’язки начальника відділу Сергій Ткаченко. Правоохоронець розповів школярам про деякі особливості роботи нової поліції, результати її діяльності, основні завдання та функції поліцейського та роз’яснив умови вступу до відомчих навчальних закладів.
На завершення зустрічі учні подякували організаторів за змістовну та цікаву екскурсію та зробили фото на згадку.

Сектор комунікації поліції Сумської області