z dnemСердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.

У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Низький уклін вам, освітяни, за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, адже завдяки вашим зусиллям формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян.

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя.

Бажаю миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України!

Міський голова  Артем Семеніхін