1_june-14Щороку 30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відзначається справжнє свято людяності, милосердя і добра – День усиновлення.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини і дорослого.

Цей день насправді є дуже символічним, тому що він – втілення добра, любові та невичерпної  людської небайдужості до дітей, які залишаються наодинці з нелегкою долею.

Сьогодні від щирого серця хочеться привітати тих батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли на виховання дитину.

Бажаємо розуміння, терпіння та здоров’я, адже бути батьками – це один з найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті.

Висловлюємо слова вдячності кожній людині, яка відкрила своє серце для дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Нехай Ваші добрі справи стануть прикладом для інших та не залишиться в світі жодної дитини, яка б була позбавлена батьківської любові та тепла.