IB8As_ULD64Конотоп знов опинився серед першовідкривачів. З 30 вересня по 2 жовтня десять дітей шкільного віку з міста Конотопа відвідають дитячу козацьку лицарську школу вихідного дня на базі осередку сільського зеленого туризму “Грунівська Січ” Сумського обласного осередку характерництва та бойових мистецтв. До поїздки будуть залучені вихованці гуртка військово-патріотичного напрямку «Школа мужності» Центру дитячої та юнацької творчості й учні ЗОШ №10. У ході дводенного курсу діти зможуть пройти навчання з бойових та культурних традиції нашого народу.
Діяльність осередку спрямована перш за все на скерування усіх сильних духом людей, які шанують спорт і здоровий спосіб життя, на застосування своїх здібностей і талантів для блага рідної землі, рідного краю, Батьківщини. Спорт – це сила, яка не лише фізично загартовує людину, а і дає їй духовний розвиток, це і виховання духовної стійкості та відваги, моральних принципів і національної гідності.
У програмі заходу лекції зі звичаєвого права, українських традицій, травознавство та на інші теми, що стосуються козацької доби, тренування з козацького бойового мистецтва СПАС, володіння козацькою зброєю, семінари з верхової їзди, козацької ковальні, гончарства і т.д
«У найближчому майбутньому планується прийняття міської комплексної програми військового, національно-патріотичного виховання, що міститиме в собі низку заходів з розвитку в місті патріотизму, і звичайно ж у ній знайде своє місце й козацьке бойове мистецтво СПАС. У планах на недалеке майбутнє створення в місті секції із занять козацьким бойовим СПАСом», – зазначив міський голова м. Конотоп Артем Семеніхін.
«Під час участі в обласному форумі національно-патріотичного виховання ми відвідали «Грунівську Січ», побачили її роботу. Усе це справило на нас неабияке враження, і щойно повернувшись додому, ми зрозуміли, що в Конотопі обов’язково повинен розвиватися козацький бойовий СПАСом, адже це традиції нашого народу, це заняття спортом, це патріотизм, це душа нашого народу, тож зараз сплановано низку поїздок до Сумського обласного осередку характерництва та бойових мистецтв для перейняття досвіду та навчання тренерів, які розвиватимуть цей напрямок у нашому місті», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.
Тож запрошуємо й інші міста та райони області долучитися до вивчення культури та традицій козацтва та козацького бойового мистецтва СПАС.

JgauVmS3e48RLzh3fmx8w8