Цьогорічна фотовиставка «Під крилом метелика – 2016» проходить в рамках проекту «Інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотоп та Конотопського району», яка за фінансової підтримки Міжнародним фондом «Відродження» реалізується в нашому місті Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» (Рошкован Валерія Василівна) у партнерстві із Конотопським місцевим центром з наданняvis безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською міською спілкою жінок.

Рідкісна хвороба дівчини суттєво ускладнює її життя, вимагає постійної боротьби та великих матеріальних витрат. Не зважаючи на це Ірина має неабиякий талант, – вона фотохудожник. Здебільшого роботи Ірини присвячені тонким, щирим і водночас простим моментам життя оточуючої природи, повз які звичайні люди проходять щодня і не замислюються над тим, що справжність і щирість зовсім поруч. Однак цього року її колекція поповнилась і світлинами, які ілюструють працю людей у її рідному Великому Самборі.

Талант Ірини високо оцінили і відзначили у Конотопській районній державній адміністрації. Іменну подяку дівчині вручила заступник голови Конотопської РДА Шерудило Тетяна Миколаївна та зазначила, що з радістю помітила творчий та стилістичний ріст фотохудожниці і сподівається, що наступного року вона здивує новими світлинами та портретними фотографіями.

vis2Привітати Ірину Загорну, з нагоди відкриття фотовиставки, прийшли Денис Поліщук – соліст і керівник рок-гурту «Точка Роси» та Тимофій Мокін, які в якості подарунку виконали пісні із свого репертуару, чим створили чудовий настрій винуватиці та гостям заходу. Останні із задоволенням скористались можливістю забронювати роботи для подальшого їх викупу після закриття виставки і вже за годину майже не залишилось вільних експонатів.

Вперше Ірина Загорна показала свій талант, взявши участь в акції «Під крилом метелика», організованої Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» для допомоги дітям і молодим людям з орфанними захворюваннями, основною метою якої є надання можливості хлопцям та дівчатам реалізувати себе як особистості, заявити про свої таланти та привернути увагу людей до їхніх проблем.

У разі створення програми розвитку паліативної допомоги в регіоні та створення спеціалізованих центрів, можливостей допомогти таким людям гідно жити, повноцінно реалізовувати себе як особистість стане значно більше, таке сподівання висловила керівник проекту Козіна Оксана Геннадіївна.

 

Фотовисавка буде доступною для перегляду у кінотеатрі «Мир» до 22 жовтня цього року. Запрошуємо завітати всіх бажаючих та небайдужих.