0330 вересня, напередодні професійного свята освітян нашого міста  запросили до МБК «Зоряний» аби вшанувати відзнаками, нагородами та щирими словами вдячності.

Учитель несе велику відповідальність за підростаюче покоління, бо що сьогодні він посіє у дитячі душі, те завтра ми пожнемо у масштабах міста та країни. «На щастя, сьогодні в освіті працюють люди відповідальні, для них заробітна плата не є першим мотиватором до якісної роботи. В освіті або працюють на совість, або в освіті вже не працюють», – з упевненістю стверджує начальник відділу освіти Ольга Беспала.

У своєму вітальному слові Ольга Віталіївна подякувала не лише самим педагогам, а й родинам освітян. Оскільки освіта – це переважно жіноча царина, то подяки відділу освіти вручено чоловікам освітянок. Саме завдяки міцному домашньому тилу, постійній підтримці, терпінню, вірі й турботі жінки-педагоги можуть сповна віддаватися своїй професії, спираючись на міцне чоловіче плече.

Учителі – це ті люди, поради й настанови яких ми згадуємо протягом усього життя, залишаючись у вічному боргу перед ними за майстерність, 04професійність, сили та щиру відданість дітям. Про важливих у своєму житті вчителів зі сцени «Зоряного» говорив міський голова Артем Семеніхін. Грамотами міського голови за сумлінну працю на освітянській ниві, за вагомий внесок у розвиток освіти  та високий рівень виконання посадових обов’язків він нагородив кращих із кращих освітян міста.

Цього дня теплими словами свою першу вчительку та класного керівника згадував і народний депутат України Ігор Молоток, який прийшов привітати конотопських освітян із професійним святом.

Щороку найвідданіших своїй педагогічній справі працівників нагороджують почесною відзнакою «Феліца» за вагомий внесок у освітню галузь міста. Усі, без винятку, педагоги закладають свою цеглинку у стіни успіху особистості учня, та лише перший учитель здатен створити фундамент для цієї будови. У номінації «Берегиня першої науки» нагороду отримала Оксана Юрченко, вчитель початкових класів СШ №3, творча особистість, яка постійно займається саморозвитком і самоосвітою, а складовими свого успіху вважає гарних керівників, друзів, колег. Учитель переконана, що потрібно просто любити те, що ти робиш. Перемога в категорії «Молодість і надія» дісталася учителю біології СШ №3 Руслані Надточій. Енергійна та активна людина, вона прагне не просто навчати, а виховувати справжню людину.

Творчий колектив навчального закладу і талановиті діти, які підштовхують до постійного вдосконалення – ось що привело учителя фізики  СШ№12 Володимира Василенка до перемоги у номінації «Мудрість та майстерність». «Творчість та гармонія» – це учитель зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва Тетяна Юрченко з 35-річним стажем педагогічної діяльності.

05У номінації «Успішний менеджер в освіті»  нагороди отримали викладач-методист математики  медичного училища Ганна Ситник, яка вже 25 років є заступником директора з виховної роботи, та заступник директора з навчально-виховної роботи НВК: ЗОШ І ст.–ДНЗ «Казка» Наталія Кравченко.

Талановита, творча, сучасна, яскрава… Це все про неймовірну жінку завідувача організаційно-масовим відділом ЦДЮТ Аллу Мороз, котра отримала нагороду «Енергія та креативність». «Керівник. Лідер. Творець» – це директор ЗОШ № 11 Тетяна Кашуба та завідувач ДНЗ №4 «Сонечко» Надія Шатохіна, яких об’єднує відповідальність та багаторічна любов до свого навчального закладу.

«Неосяжна енергія душі» – це жінка, чия життєрадісність заряджає і надихає, а простота та доступність у спілкуванні притягує. Це Олена Бугара, яка 2 десятиліття займає посаду керівника міської організації профспілки працівників освіти і науки. Вона стверджує, що щастя у простих речах: вдячності за все, що маємо, вмінні прощати та любові до себе.

Працівники освіти сьогодні на власному досвіді доводять, що навіть попри недостатньо високий соціальний статус вчителя, їм вдається досягати вершин майстерності, виховувати впевнену особистість і надавати якісну освіту, що є безцінним ключем до успіху кожної дитини.