image-0-02-05-68662b012248ce9a0cf2fe7578b0b63611a866272f956aff9b5b27627e5a1333-VДо міста Конотоп завітали найсильніші лижники країни. 200 учасників вийшли на старт у трьох спортивних дисциплінах: крос, гонка вільним стилем та гонка класичним стилем.

Серед дорослих спортсменів вдали виступили конотопські лижники, члени збірної національної  команди України, майстри спорту України:  Копилов Владислав фінішував другим у гонці вільним стилем та третім у гонці класичним стилем та Олех Вікторія в названих дисциплінах здобула два «срібла» та «бронзу».

Серед наймолодших спортсменок на кросовій дистанції перемогла Савоченко Марія. Чаюк Валерія виборола золоту медаль в гонці класичним стилем, та срібну в гонці вільним стилем. З таким результатом Валерія стала абсолютною чемпіонкою змагань в загальному заліку.

У середній віковій групі перемогу в кросовій дисципліні святкував знов наш спортсмен Білан Даніїл. Також в його активі два «срібла»  в гонках вільним та класичним стилем та друга сходинка п’єдесталу  в загальному заліку змагань. Андрієвська Віта здобула бронзову нагороду в гонці вільним стилем.

3 золотих, 6 срібних та 3 бронзових медалі – такий здобуток конотопських лижників на ІІІ етапі розіграшу Кубку України з лижеролерів та image-0-02-05-7e7f05dd3936845af82494a150eeb4088cb7d9ca6127608d2b118035737338b4-VВсеукраїнських змаганнях з лижеролерів та кросу.

Оргкомітет змагань щиро вдячний  відділу у справах молоді та спорту міської ради за допомогу в організації заходу та приватному підприємству  «Корунд» за перевезення учасників змагань. Спортсмени вдячні за допомогу депутатам Конотопської міської ради: Олександру Кирію, Любові Дубовик та Наталці Льовшин.

Спортсмени, тренери та представники команд задоволені якістю проведених змагань та залишили приємні спогади про наше місто Конотоп.