tochka8 жовтня у МБК «Зоряний» в рамках проекту «інформаційна кампанія «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотоп та Конотопського району», який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії», за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та у партнерстві із Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відбувся благодійний концерт за участі рок-гурту «Точка Роси» (керівник та соліст Денис Поліщук). У виконанні гурту пролунали прем’єри власних пісень та кавер-версії відомих виконавців.

Вірш про маму виконали діти Дмитро Кущенко та Маргарита Рошкован.

Також участь в концертній програмі взяли участь представники «Клубу любителів гітари» (м. Конотоп) Тимофій Мокін та Микола Таскаєв.

Руслан Хохлов  виконав власні інструментальні композиції.

Вітальні слова та подяка всім, хто допоміг в організації концерту, зі сцени говорили керівник проекту Козіна О.Г. та Рошкован В.В., керівник МБФ «Крила Надії», також слово взяв і поважний гість, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці(м.Конотоп) Павло Кузь.

Організаторам заходу вдалось зібрати понад 3000 грн.. Кошти, отримані з продажу квитків будуть використані на користь підопічних МБФ «Крила Надії»: М. Лапутіна, А.Фесенко,Т.Фесенко.