k3На порядок денний було винесено 3 питання, одним з яких стало питання щодо оформлення довідок з місця проживання. Наталія Яременко, начальник відділу організаційної та кадрової роботи, повідомила, що відповідно до рішення міської ради від 29.09.2016 додатково введено дві штатних одиниці до відділу організаційної та кадрової роботи. Найближчим часом, після того, як одиниці будуть укомплектовані, буде здійснено передачу функцій по оформленню довідок з місця проживання від Центру надання адміністративних послуг міської ради до відділу організаційної та кадрової роботи. Таке рішення було прийняте на прохання голів квартальних комітетів та з метою розвантаження черг, які мають місце на сьогоднішній день у кабінетах №№128-129, де проводиться видача та оформлення довідок з місця проживання.
Заступник міського комісара Борис Сагайдачний виступив перед головами квартальних комітетів міста з проханням надати допомогу у складанні точних списків юнаків 2000 року народження. Для цього кожен квартком має надати список з даними про таку категорію хлопців, якщо вони мешкають на їхньому кварталі. Окрім цього, Борис Володимирович розповідав про переваги військової служби за контрактом та нинішнє забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.
Про участь голів квартальних комітетів у заходах з нагоди святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва розповіла Наталія Яременко.
Міський голова звернувся до голів квартальних комітетів з проханням активно приймати участь у загальноміських заходах, організовувати святаk1 на кварталах та мікрорайонах міста для своїх мешканців.
Також Артем Семеніхін звернув увагу на питання благоустрою кварталів.
З даного питання виступили заступник міського голови Тетяна Іноземцева, директор КП «Муніципалітет» Тетяна Міщенко та відповіли на питання, які були порушені головами квартальних комітетів.
Депутат Конотопської міської ради Інна Пащенко звернулася до голів квартальних комітетів з питання щодо розгляду необхідності створення на території міста житлового комплексу для проживання одиноких людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. На даний час вивчається думка громади з цього питання.
За традицією, яка склалася, міський голова привітав іменинників місяця та вручив їм квіти.