Хлопець, у якого на уроці фізкультури зупинилось серце, потребує допомогиR4xI3ZH9TcM

Звертаємося до усіх небайдужих надати допомогу 16-річному Владиславу Сивусі, якому необхідна реабілітація.

6 вересня в ПТ КІСумДУ на уроці фізкультури у 16-річного хлопця зупинилося серце. Завдяки злагодженим діям працівників навчального закладу, студента вдалося врятувати. Постраждалого в комі доставили спершу в районну лікарню, а ближче до вечора перевезли до Сум.

Наразі Владислав Сивуха знаходиться на лікуванні в Сумській обласній дитячій лікарні та потребує лікування та реабілітації, щоб подолати хворобу.

Якщо хтось хоче допомогти хлопцю одужати, то переказати кошти можна за реквізитиами: 5168 7573 0587 8144, Сивуха Євген Олександрович (батько).