Сьогодні 13 жовтня 2016 року у заступника міського голови Ігоря Степанченка відбулася робоча нарада з питань участі у міжнародній навчальній 13102програмі для розвитку приватного сектору «Стратегії зростання приватного сектору» («Private Sector Growth Strategies»), що організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA).

До участі у першій базовій нараді були залучені представники профільних структурних підрозділів  та організації, що займаються питаннями підтримки та розвитку підприємництва у місті: начальник управління економіки Людмила Гапєєва, КП «Фонд підтримки малих підприємств», фахівці відділу розвитку підприємництва та інвестиційної політики управління економіки, фахівці сектору торгівлі управління економіки.

Ключовим завданням наради було ознайомлення учасників, що залучатимуться до розробки та імплементації заходів організаційного плану дій  з розвитку та підтримки підприємництва у місті, з головними напрямками та цілями програми.

Під час наради було обговорено проблемні питання та можливості для розвитку підприємництва, розглянуто сильні та слабкі сторони, сформовано базові заходи плану. Після узагальнення пропозицій та рішень вироблених на нараді концепцію організаційного плану буде надано координаторам програми.

В цілому, до січня 2017 року, ми на основі шведського позитивного досвіду, спільно з експертами програми SIDA, за участю підприємців, громадського активу, розробимо «живий» план для розвитку підприємництва у місті та протягом року  працюватимемо над його реалізацією.

Довідково: програма направлена на розвиток динамічного приватного сектору, поліпшення бізнес-клімату, налагодження та зміцнення співпраці між органами влади та підприємцями, для кращого функціонування ринкового середовища та поліпшення інтеграції у світову торгівлю.

Учасники програми, а їх відібрано на конкурсних засадах лише 11 з України (у тому числі і місто Конотоп), отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін та оволодіють інструментом розробки плану дій з розвитку приватного сектору. Цей план розроблятиметься у співпраці з учасниками навчальної програми – «Стратегічне управління бізнесом».

Програма надає унікальну можливість для тісної співпраці з колегами з інших країн та розвивати сильні професійні мережі.