13 жовтня 2016 року відбулося засідання Круглого столу з розгляду звіту за результатами проведення Національним транспортним університетомWP_20161013_10_07_50_Pro обстеження пасажиропотоків на маршрутах загального користування та оптимізації транспортної мережі за участі депутатів міської ради, представників громадськості та перевізників
В рамках круглого столу було проведено звіту Національного транспортного університету щодо оптимізації транспортної мережі міста.
Під час круглого столу фахівцями Національного транспортного університету були представлені пропозиції щодо оптимізації транспортної мережі міста з врахуванням зауважень мешканців міста.
Особливо жвава дискусія учасників круглого столу точилася щодо організації руху автобусного маршруту №1 у зустрічно-кільцевому напрямку, тобто з проїздом по вул.Б.Лузанів, що дасть можливість доїзду пасажирів до основних медичних закладів міста.
За результатами круглого столу було вирішено надати звіт НТУ щодо оптимізації транспортної мережі для схвалення міською радою для подальшого використання при вирішенні транспортних проблем міста.