17.10.2016  при міському голові відбулась апаратна та робоча наради в якій взяли участь:  секретар міської ради, заступники міського голови з apпитань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, консультант міського голови, керівники виконавчих органів міської ради,   керівники комунальних підприємств міста, керівники житлово-комунальної галузі міста (за списком), головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова», заступник головного лікаря Комунального закладу «Конотопська міська лікарня», директор міськрайонного центру зайнятості,  начальник управління статистики по м.Конотоп та Конотопському району,  начальник управління Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, заступник  начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, радники міського голови,  голова Підлипненської сільської ради, представники місцевих ЗМІ.

Під час наради було розглянуто питання порядку денного:

-Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув.

-Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень;

-Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста.

-Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув.

-Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 25.04.2016 №112 «Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати».

-Про хід виконання заходів міської програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2014-2016 роки щодо запобігання соціальному сирітству на території міста.

-Про моніторинг впровадження електронних закупівель, відповідно до завдань, визначених розпорядженням голови Сумської ОДА від 07.06.2016 №289-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної адміністрації від 09.09.2015 №435-ОД».

-Про роботу зі зверненнями  громадян за тиждень, що минув.

-Про основні організаційні заходи на поточний тиждень.

В ході наради  Артем Юрійович надав доручення:

Начальнику управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Павлюченку Г.П., працівникам управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради  забезпечити виконання  робіт по відновленню вуличного освітлення, роботі світлофорних об’єктів, впорядкуванню переїзду через трамвайні колії по вулиці Успенсько-Троїцькій (розворот трамвайного маршруту №2), впорядкуванню прибудинкових територій.

Та інші.