17 жовтня 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася позачергова вісімнадцята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 2 питання, за результатами яких прийнято 2 рішення.

На початку сесії зареєструвалося 26 депутатів міської ради із 36. На сесії були присутні: заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Удовиченко Роман Анатолійович, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

На позачерговій сесії було розглянуто 2 питання – «Про здійснення реконструкції парку культури та відпочинку «Юність» та «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік». Даними рішеннями підтримана ініціатива Конотопської місцевої благодійної організації «Світанок» щодо співробітництва з Конотопською міською радою у розвитку інфраструктури та територій міста, а саме: у здійсненні реконструкції парку культури та відпочинку «Юність».