p312 та 14 жовтня з нагоди Дня захисника України ГО «Конотопський центр підтримки громадських ініціатив» було ініційовано проведення незвичного дозвілля для дітей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. А саме – майстер-клас з виготовлення піци. Громадську ініціативу з радістю підтримали адміністрації піцерій «У Малевича» та «Челентано», які виступили благодійниками у добрій справі.

Маленькі шеф-кухарі своїми рученятами розкачували тісто та споглядали за загадковим процесом випікання своїх витворів мистецтва. Кожна дитина з радістю не тільки ласувала власноруч виготовленою смакотою, а й змогла взяти додому, аби поділитися з рідними. Хлопчики та дівчатка старанно ліпили піцу та від душі прикрашали її м’ясними делікатесами та овочами. Наставниками були ввічливі кухарі піцерії, які лагідно та терпляче розповідали про всі тонкощі приготування.

Дякуємо за спонсорську допомогу піцерії «У Малевича» (ТВП «Будинок торгівлі»),  а також  керівництву закладу «Челентано». Окрема подяка відділу освіти Конотопської міської ради за сприяння в організації заходу.

p2