Спільними зусиллями конотопців ЗІБРАНО КОШТИ на лікування Владислава Сивухи – студента 2 курсу Конотопського технікуму КІ СумДУ. h1
Акція допомоги хлопцю відбувалася за організації ГО “Конотопський центр підтримки громадських ініціатив” у центрі міста біля фонтану. Усі бажаючі могли сфотографуватися на фоні створеної фотозони в українському стилі та вкинути свою частку посильної допомоги в опломбовану скриньку. Варто зазначити, що переважна більшість людей чули про біду, в яку потрапив Владислав 6 вересня, але не знали, як розвивалися події далі. Кожен бажав підлітку якнайшвидшого одужання та Божої допомоги.
Мало хто байдуже реагував на акцію. Скриньку поповнювали всі – від міського голови Артема Семеніхіна до добрих серцем бабусь та дідусів, які зворушливо діставали гривні зі своїх гаманців.
Отож, спільними зусиллями сьогодні вдалося зібрати 1697 гривень. Кошти були перераховані на місці у присутності випадкових трьох членів комісії з натовпу та передані батькові Владислава пану Євгену. Процес був зафіксований на відеокамеру та записаний під протокол.
Бажаємо Владиславу якнайшвидшого одужання. А всім нам козацького здоров’я, миру, щастя та добра!
Єднаймося, адже в цьому наша сила. Ми- УКРАЇНЦІ!

Якщо хтось хоче допомогти хлопцю одужати, то переказати кошти можна за реквізитиами: 5168 7573 0587 8144, Сивуха Євген Олександрович (батько).

h2