vsЗа ініціативи міської команди «БМХ КМП» та за підтримки міського голови Артема Семеніхіна, відділу міської ради у справах молоді та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх» та відділу культури і туризму Конотопської міської ради 16 жовтня біля МЦКіД «Кінотеатер «Мир» відбувся перший фестиваль вуличних видів спорту, присвячений Дню захисника України.

У заході взяли участь ВМХ велосипедисти, скейтери, роллери та хлопці, які представляють рух «паркур-фріран» у Конотопі. Це дійство зібрало багато глядачів різного віку, адже приємно спостерігати за молоддю, яка веде активний та насичений спосіб життя, отримуючи при цьому позитивні емоції.

У ході проведення першого фестивалю вуличних видів спорту відбулися змагання серед ВМХ велосипедистів у трьох номінаціях “bunnyhop contest” (стрибання у висоту на велосипеді), фрістайл «новачки» та «професіонали».

У категорії “bunnyhop contest” взяли участь 9 спортсменів на ВМХ велосипедах. Третє місце посів Кучеренко Нікіта, який перестрибнув планку висотою 80 см, друге місце здобув Ларков Артем, подолавши висоту у 90 см, а перше почесне місце отримав Сергієнко Владислав, який перестрибнув висоту 100см.

У категорії фрістайл «новачки» змагалися найменші учасники, віком від 10 до 15 років. Трете місце за виконання трюків посів Марушко Олександр, друге – Вітюк Євгеній, а перше, виконавши правильно найбільшу кількість трюків, посів Ведмідь Євгеній.

У категорії фрістайл «професіонали» змагалося 6 спортсменів. Третє місце зайняв Шальнев Артем, друге – Ларков Артем, а перше, здивувавши шаленими трюками та складністю їх виконання, посів Сергієнко Владислав.

Захід такого формату відбувався у Конотопі вперше, але міська влада обіцяє, що все лише починається.

«Дуже приємно коли молоді люди займаються спортом, адже всі вони у майбутньому стануть захисниками України. Однак, ми добре розуміємо, що в таких видах спорту дуже важливо бути обережними із виконанням трюків та завжди дотримуватися правил безпеки для недопускання травмувань під час виконання таких складних елементів, а для цього потрібні відповідні умови для тренувань. Хлопці збирали підписи для того, щоб побудувати в місті скейт-парк, найближчим часом це питання буде розглянуто особисто міським головою Артемом Семеніхіним. Попередня його розмова з молодими спортсменами вже відбулася, в ході якої вони отримали його згоду на побудову скейт-парку в нашому місті. Міський голова Артем Семеніхін дав доручення відповідними відділам зібрати пропозиції та можливі варіанти його побудови», – зазначив керуючий справами виконкому Венедикт Ідрисович Яроцький, який також спостерігав за змаганнями.