З наближенням нового календарного року починають готуватися та затверджуватися профільні програми на наступний рік. Над виконання яких 14716231_1789615574646443_7496827165262690848_nпрацюватимуть структурні підрозділи Конотопської міської ради.

Наразі розпочато формування програми «Молодь» на 2017 рік. З метою актуальності заходів програми, максимального наближення їх до інтересів молоді міста всім бажаючим пропонуємо внести свої пропозиції щодо проведення заходів у рамках  програми «Молодь».

Запропоновані заходи повинні бути спрямовані на молодь міста,  сприяти утвердженню патріотизму, духовності, моральності та формування життєвих, сімейних цінностей, громадянської позиції і національно-патріотичне  виховання та пропагувати здоровий та безпечний спосіб життя. Створювати умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості. Розвивати неформальну освіту, соціальну справедливість.

Пропозиція повинна містити:

1. Назву заходу;
  2. Мету його проведення;
  3. Короткий опис змісту заходу;
  4. Результати яких буде досягнуто завдяки його проведенню;
  5. Орієнтовний кошторис (необхідне фінансування для його проведення, з зазначення на, що саме потрібні кошти).

Пропозиції приймаються  до 04.11.2016,  у друкованому вигляді за підписом особи чи організації, що їх подає, у відділі міської ради у справах молоді та спорту каб.411 (пл. Миру  8) конт. тел. 6 61 32.

Після завершення прийому пропозицій буде сформовано програму та проведено громадське обговорення всіх включених до неї заходів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до визначення пріоритетів молодіжного життя міста у 2017 році!