У центрі уваги робочої наради при міському голові, яка відбулася 25 жовтня, було питання теплопостачання. Зокрема міський голова Іван Огрохін зазначив, якщо жителі міста матимуть будь-які незручності з подачею тепла в оселі, уповноважені особи нестимуть за це особисту відповідальність. Нарахування ж за сплату послуг у таких випадках здійснюватимуться лише з погодження з міським головою. Серед інших питань, що стосуються сфери ЖКГ, під час наради обговорювали стан сплати населення за житлово-комунальні послуги, відновлення роботи ліфтів, ремонт покрівель та інше.

Не менш важливе значення для міста нині має стан підготовки дільниць до проведення виборів та їхнього забезпечення всіма необхідними матеріально-технічними засобами. Міський голова зауважив, що кожна з дільниць має бути забезпечена всім необхідним.