CY7R3uglEsg

Шановні конотопчани!
Щиро вітаю вас із 72-ою річницею визволення України від нацистських загарбників!
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив нацистську навалу, підтверджуємо глибоку повагу всім українцям,  які боролися в лавах червоної армії та української повстанської армії за свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогові в підпіллі, самовіддано трудився в тилу.
У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних пращурів українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.
Так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України гідно змушені продовжувати героїчні традиції фронтовиків.
Військовослужбовці Збройних Сил України самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози з боку Московщини на сході країни.
Шановні ветерани! Ми низько вклоняємося перед вами, вашим подвигом та самопожертвою. Здоров’я вам і довголіття!
Дорогі бойові побратими — учасники АТО! Вам, нащадкам славетних переможців, випала доля відстояти Незалежність України в умовах неоголошеної війни та агресії Московщини. У цій боротьбі ми обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці!
Слава Україні!

                                                                                         Шановні конотопчани!

Щиро вітаю вас із 72-ою річницею визволення України від нацистських загарбників! Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив нацистську навалу, підтверджуємо глибоку повагу всім українцям,  які боролися в лавах червоної армії та української повстанської армії за свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогові в підпіллі, самовіддано трудився в тилу. У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних пращурів українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України гідно змушені продовжувати героїчні традиції фронтовиків.Військовослужбовці Збройних Сил України самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози з боку Московщини на сході країни.Шановні ветерани!

Ми низько вклоняємося перед вами, вашим подвигом та самопожертвою. Здоров’я вам і довголіття!Дорогі бойові побратими — учасники АТО! Вам, нащадкам славетних переможців, випала доля відстояти Незалежність України в умовах неоголошеної війни та агресії Московщини. У цій боротьбі ми обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці!

 

Слава Україні!