31 жовтня 2016 року, під головуванням міського голови Артема Семеніхіна, відбулося чергове засідання виконавчого комітету КонотопськоїVV(1) міської ради.

На засіданні були присутні 13 членів виконавчого комітету,  Удовиченко Р.А. – заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури, керівники державних установ міста, керівники виконавчих органів міської ради та представники засобів масової інформації.

На засіданні було розглянуто основне питання: «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 9 місяців 2016 року», з якого доповіла Гапєєва Л.А., начальник управління економіки міської ради.

Загалом на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 28 питань, які надійшли від виконавчих органів міської ради, та прийнято 28 рішень. Наступне засідання виконавчого комітету міської ради планується 28 листопада 2016 року.