28.10.2016 о 14:30 відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників УСЗН КМР, ПФУ в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, ВВД ФССНВ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, управління статистики в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, сектору юридичної роботи міської ради, Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП, управління Держпраці у Сумській обл.

На засіданні заслухано звіт про роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з січня по вересень 2016 року, а також головний державний інспектор управління Держпраці у Сумській обл. надала інформацію щодо стану перевірок підприємств міста з питань дотримання мінімальних гарантій та ряду порушень виявлених в ході перевірок.

Інформацію виступаючих взято до відома та для подальшої роботи.