З метою ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста 28.10.2016 о 14:00 відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників УСЗН КМР, ПФУ в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, ВВД ФССНВ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, управління статистики в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, сектору юридичної роботи міської ради, Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП, управління Держпраці у Сумській обл.

На засіданні тимчасової комісії було заслухано інформацію щодо погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за 9 місяців 2016 року та про проведену роботу, спрямовану на погашення заборгованості на підприємствах-боржниках.

Станом на 28.10.2016 КП СОР Аптека №226 погасила заборгованість в повному обсязі, а на Конотопському механічному заводі ХДАВП заборгованість становить 3502,3 тис.грн.

В ході проведеної роботи сума погашеної заборгованості із виплати заробітної плати з початку 2016 року становить 2380,5 тис.грн. (КП СОР Аптека №226  –  66,9 тис,грн., Управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації – 198,5 тис.грн., Фінансове управління Конотопської районної державної адміністрації Сумської області  –  20,7 тис.грн., ПФ « Будтехсервіс »  – 14,2 тис.грн., ТОВ « ЖЕД « Сім вітрів»  – 57,3 тис.грн., ЖРЕП «Житлосервіс» – 154,8 тис.грн., ПАТ «Конотопський арматурний завод»  – 1542,2 тис.грн., Конотопський механічний завод  ХДАВП – 325,9 тис.грн.).

За підсумками роботи тимчасової комісії були ухвалені відповідні рішення щодо вжиття невідкладних заходів погашення заборгованості із заробітної плати.