22 жовтня голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь здійснив робочу поїздку до міста Конотопа. Керівник області разом із міським головою Іваном Огрохіним відвідали Конотопську загальноосвітню школу №7 та зустрілися з працівниками освітянської галузі міста.

Голова ОДА подарував школі № 7 комп’ютерну техніку для інформаційного центру шкільної бібліотеки, наголосивши, що згідно з Указом Президента України 2011 рік оголошений роком освіти та інформаційного суспільства.

«З приводу цього, – зазначив він, – ми переймаємося, щоб у кожній школі був сучасний інформаційний центр із достатньою кількістю робочих місць, щоб учні могли якісно і вчасно користуватись такими центрами, отримували необхідну інформацію. Медична і освітянська галузь для мене, як губернатора нового покоління завжди на першому місці».

Торкаючись питання шкільних автобусів, Юрій Чмирь наголосив, що планується до кінця 2011 року повністю виконати в області цю програму.

Крім того, губернатор повідомив про домовленість із Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України про побудову на Сумщині 25 спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Кілька з них з’явиться і в Конотопі.

Міський голова Конотопа Іван Огрохін розповів про допомогу, яку надає обласна влада нашому місту. Зокрема, на будівництво водогону на Загребеллі. 

Після цього Ю.Чмирь відвідав будівельний майданчик, де споруджуються нові навчальні приміщення школи №7 для учнів початкових класів, завітав до пологового відділення, якому презентував ліжечки для новонароджених та вакуумекстрактор для проведення проблемних пологів на загальну суму 50 тис.грн.

         Не оминув увагою голова ОДА і дитяче відділення Конотопської ЦРЛ, докладно познайомився з умовами лікування маленьких пацієнтів, оглянув недобудоване приміщення, де планується розташувати пологовий будинок, поспілкувався з працівниками відділення швидкої медичної допомоги Конотопської ЦРЛ.