З 27 по 28 жовтня 2016 року в м. Конотоп,  за організаційної підтримки відділу у справах молоді та спорту, в приміщенні Політехнічного технікуму  КІ СумДУ відбувся дводенний тренінг на тему «Проектонаписання та подання проектних заявок», що проходив  у рамках реалізації проекту «Нові бюджети – нові принципи», ГО «Бюро аналізу політики». Учасниками тренінгу стали активісти з різних організацій та установ міста, а саме: МБК «Зоряний», СШ №2, ГО «Переселенці Донбасу», міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського, ГО «Самопоміч», Конотопського інституту СумДУ, Політехнічного технікуму КІ СумДУ, Конотопської міської ради, Конотопської міської бібліотеки, міськрайонного центру зайнятості.

Метою тренінгу було ознайомлення учасників з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій. Тренінг був покликаний підвищити обізнаність активних мешканців міста у написанні проектних заявок.

«Дуже задоволена тим, що мала змогу відвідати цей тренінг. Завдяки ньому я зрозуміла, які існують вимоги щодо написання проектів, як правильно оформити та надати проектну пропозицію, як формувати анотацію, мету та завдання проекту для того, щоб отримати фінансову підтримку для реалізації проекту», – відзначила студентка КІ СумДУ Кизим Тетяна.

«Сьогодні є необхідним постійне  приділення уваги підвищенню рівня 0RiIbkDNYC4обізнаності конотопців, тим паче стосовно написання проектних пропозицій.  Адже зараз дуже багато грантодавців, готових надати фінансування на реалізацію соціально важливих проектів, покращення рівня життя городян, започаткування нових добрих справ»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.