На виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 26.10.2016 № 01-46/7372 «Про проведення конкурсу для обдарованої молоді» інформуємо Вас про наступне: за підтримки Мінмолодьспорту Благодійний Фонд «Інститут громадської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Entreneurs USA.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності. Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів США.

До участі у конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org.

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1 000 доларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В Сполучених Штатах Америки буде організовано заключний етап конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів.

Прийом письмових бізнес проектів триматиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org.

Просимо розповсюдити дану інформацію про проведення Фестивалю серед зацікавлених осіб.

Контактна особа – виконавчий директор Благодійного Фонду «Інститут громадської освіти та суспільних програм» Ірина Романенко (e-mail icepp.ngo@gmail/com. тел.+380505806396)