DSCN05407 листопада 2016 року на РТВ-Центрі «Вежа» відбувся прямий ефір , на якому були присутні : Семеніхін А.Ю.- міський голова та Іноземцева Т.Г.- заступник міського голови.

Під час спілкування з громадою міста, що відбувалося під час прямого ефіру, телеглядачі мали змогу задати запитання, що найбільш їх хвилюють. Було задано питання щодо встановлення освітлення по вул.Осипенка. Міський голова проінформував, що дане питання буде вирішено найближчим часом. Також було повідомлено, що на наступний рік заплановано ремонтні роботи в районі вул. Лісового та капітальний ремонт доріг по вул.М.Сусло. Телеглядачем було задано питання щодо каналізаційних стоків у парку Свободи. Було повідомлено, що дане питання буде вирішено протягом 2-3 тижнів. Одним з питань телеглядачів було ремонт дороги по вулиці Соборній. Міський голова повідомив, що дане питання знаходиться на контролі, але у зв’язку з погодними умовами на сьогодні не можливо розпочати ремонтні роботи.

Під час ефіру окремо було розглянуто питання розміщення військовослужбовців 58-ої окремої мотопіхотної бригади. Міський голова наголосив на ситуації, що штучно роздмухують у соціальних мережах стосовно вигаданих нападів на жінок та дівчат з боку осіб, які одягнені у військову форму, є не більше як провокація з метою дестабілізації ситуації у місті. Питання щодо влаштування умов проживання військовослужбовців на сьогодні повністю не вирішена. Зараз проводяться ремонтні роботи у гуртожитку, що належить Конотопському індустріально-педагогічному технікуму, з метою створення умов для проживання військовослужбовців. А.Ю.Семеніхін наголосив, що на сьогодні всі роботи проводяться власними силами, коштів ні з обласного, ні з державного бюджету для забезпечення належних умов не надходило, кошти місцевого бюджету витрачаються лише на придбання будівельних матеріалів, самі ж роботи робляться власними силами за підтримки небайдужих підприємців та мешканців міста.

Також мешканців міста було проінформовано стосовно підняття плати за харчування у ДНЗ. З 01.11.2016 року харчування у дошкільних навчальних закладах міста відповідає нормам харчування на 100%. Зараз якість харчування у дошкільних навчальних закладах міста  є однією з найкращих в Сумській області.

Протягом ефіру було багато дзвінків від мешканців міста, які щиро дякували як особисто А.Ю.Семеніхіну так і працівникам міської ради за ту роботу, що зараз проводиться в місті. А це в свою чергу надає наснаги та впевненості у правильності обраного курсу на розвиток міста.